Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Правила прийому до закладу освіти

Для зарахування дитини до закладу дошкільної освіти "Калинка" необхідні наступні документи:

-Заява батьків або осіб . що їх замінюють щодо влаштування дитини до дитячого закладу;

-медична довідка дитини з проходження всіх спеціалістів певної форми;

-виписка із медичної карти про профілактичні щеплення;

-ксерокопія свідоцтва про народження дитини;

-при наявності пільг - документи, що їх підтверджують.

Як допомогти дитині адаптуватися до ЗДО

1.Створити спокійний , безконфліктний клімат у сім`ї , берегти ослаблену нервову систему малюка.У ЗДО і вдома не збільшувати , а зменшувати навантаження,на якийсь час припинити походи в цирк, театр,у гості.Скоротити перегляд телепередач.

2.Не реагувати на витівки малюка і не карати за капризи.

3.Батькам не залишати дитину в дитячому садку на цілий день! Перший тиждень -на 2-3 години, потім час поступово збільшувати до 5-6 годин.

4.Батькам слід гратися з дитиною , використовуючи домашні іграшки , у гру "Дитячий садок",де одна з іграшок буде дитиною.Простеживши,що "робить" ця іграшка , що говорить,допомогти дитині знайти іграшці друзів. Вирішенню проблем дитини сприятиме орієнтування гри на позитивні результати.

5.У перші дні відвідування садка батьки не повинні залишати дитину одну одразу.краще, щоб малюк сам відпустив маму або тата.Прощаючись,батькам варто пообіцяти, що вони неодмінно повернуться за малюком.

6.Коли зранку батьки приводять малюка до садка. вихователі мають допомогти їм попрощатися з дитиною легко і швидко. Звичайно, батьки турбуються про те,як буде їхньому малюку в дитсадку, але довгі прощання зі стурбованим виразом обличчя стривожать дитину.і вона довго не відпускатиме тата чи маму.

7.Необхідно і у вихідні дні дотримуватися такого режиму дня ,як і в дитячому садку!

8.Не можна "кутати" дитину, одягати її слід відповідно до температури у приміщенні дитячого садка.

9.Якщо малюк важко розлучається з матір`ю, то бажано перші кілька тижнів доручити відводити дитину в дитячий садок батькові.

10.Батьки не повинні допускати перерви у відвідуванні дитсадка- тиждень удома не тільки не допоможе малюкові адаптуватися ,але й продемонструє йому ,що є інший варіант,якого можна всіма силами добиватися,це може перерости у серйозні нервові захворювання і розлади.

Підготувала психолог Фесюк М.І. 13.03.2018

14 березня 2018 о 14:14 | Петришин О. М. | немає коментарів