Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Річний звіт про діяльність закладу освіти

Дата: 5 жовтня 2021 о 07:42, Оновлено 5 жовтня 2021 о 11:50

Річним планом ЗДО визначається зміст роботи педагогів протягом року. Вихователі виготовляють демонстративний та роздатковий матеріал для занять та дидактичних ігор з математики, ознайомлення з природою, ознайомлення з навколишнім світом, атрибути для рухливих, народних та сюжетно-рольових ігор. В ігровому  залі оформлено куток усамітнення  у двох групах, в групі є куток природи, ігрові зони для сюжетно- рольових ігор,куточок книги та самостійної художньої діяльності. Власними силами та з допомогою батьків обладнано фізкультурні куточки  по  залах.

Методична робота в  закладі орієнтується на проблемні питання всього закладу та зокрема на окремі проблемні питання, над якими вихователі працюють в між атестаційний період. Вся методична робота здійснюється через педагогічні ради, колективні перегляди занять, самоосвіту, методичні об'єднання та семінари, курси підвищення кваліфікації та атестацію. Вихователь Кухарєва Н.О працює над розв'язанням такого проблемного питання, як "Безпека життєдіяльності дітей дошкільного віку ".

У своїй роботі вона використовує такі форми роботи: колективні індивідуальні та наочно- інформаційні. Колективні - батьківські збори, спільні свята та розваги, семінари - практикуми; індивідуальні - бесіди та консультації відвідування дітей удома; наочно - інформаційні - ширми, пам'ятки для батьків про безпеку життєдіяльності дітей вдома, на вулиці ,в лісі,папка-пересувка із набором статей щодо даної проблеми.

Вихователь Василишин Л.Р. своїм проблемним питанням обрала "Формування досвіду моральної поведінки дітей дошкільного віку". В творчому доробку вихователя - розробки сценаріїв до ігор-драматизацій та театралізованих вистав,розробки занять з моральної поведінки,оповідання В.Сухомлинського з морального виховання. Музичний керівник Барган М.Я. виховує дошкільнят на народних традиціях, прищеплює любов до народної пісні, народної гри, до родини, до рідного краю. На високому рівні проводяться в садочку свята Нового року, Дня незалежності, свята Матері, 8 Березня, свята Миколая, "Прощавай садок дитячий", свято української мови, відзначення свят сезонного циклу,(свят весни, осені, зими). А також проводяться в садочку Дні здоров'я, Дні іменинника, музичні та спортивні розваги, фізкультурно-спортивні свята.

Свій професійний рівень вихователі постійно підвищують шляхом використання у своїй роботі новітніх технологій( особистісно-орієнтове навчання,ТРВЗ), авторських програм (" Дитина в довкіллі," Крок за кроком"), наукових ідей С. Русової, В.Сухомлинського, передового педагогічного досвіду.

В минулому році колектив  закладу працював над проблемою "Формування у дітей здорового способу життя,забезпечення  і зміцнення здоров’я дітей».

Виконання даної проблеми реалізовувалось через такі завдання:

Вироблення та встановлення чіткої системи фізкультурно-оздоровчих заходів у режимі дня; використання традиційних і нетрадиційних форм роботи так і додаткових (психогімнастика, казко терапія, дихальна гімнастика...).

- Формування в дітей системи валеологічних та екологічних знань, як основи набуття ними здорового способу життя.

Зміст освітньої роботи в ЗДО  в даний час визначається Базовим компонентом дошкільної освіти та реалізовується згідно програми "Українське дошкілля". Діяльність регламентується річним планом роботи, що складається на навчальний рік та оздоровчий період, схвалюється педрадою, затверджується директором   закладу дошкільної освіти та погоджується з районним відділом освіти. План на оздоровчий період схвалюється педрадою, затверджується директором ЗДО  та погоджується з районним відділом освіти. План на оздоровчий період погоджується з санітарно-епідеміологічною службою. Ділова документація педагогів закладу відповідає Інструкції  про ділову документацію  закладу затвердженому наказу Міністерства освіти України від 30.01.1998р №32, а планування освітньої роботи здійснюється відповідно листа Міністерства освіти і науки від 10.08.21р.№1/9-406

Велика увага приділяється в ЗДО  роботі із школою. Відповідно до річного плану проводиться взаємовідвідування уроків та занять вихователями і вчителями.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.