Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Ліцензія

Дата: 5 жовтня 2021 о 06:46, Оновлено 13 березня 2023 о 20:43

СТАТУТ

Глибоківського закладу дошкільної освіти

(дитячого садка)  «Калинка»

Богородчанської селищної ради

(нова редакція)

с.Глибоке,2020р

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Глибоківський заклад дошкільної освіти  «Калинка»  Богородчанської селищної ради  створено на підставі рішення Богородчанської селищної  ради від  24 грудня 2020 року № 79-3/2020.Скорочена назва закладу – Глибоківський ЗДО (дитячий садок) «Калинка». Форма власності – комунальна.

Глибоківський  заклад дошкільної освіти «Калинка» є правонаступником Глибоківського дошкільного навчального закладу дитячого садка «Калинка».

1.2.Місце знаходження: Olya.petrishin.1962@ukr.net

1.3. Заклад дошкільної освіти є юридичною особою, має печатку і штамп встановленого зразка, бланки з власними реквізитами, ідентифікаційний код.

1.4. Засновником закладу дошкільної освіти є Богородчанська селищна рада.

1.5.  Засновник здійснює фінансування закладу дошкільної освіти, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування та медичне обслуговування дітей.

1.6. Заклад дошкільної освіти у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад, іншими діючими нормативно-правовими актами, міжнародними договорами  України, Декларацією ООН про права дитини, власним Статутом та чинними програмно-методичними документами.

1.7. Головною метою закладу дошкільної освіти є:

- забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти;

- задоволення потреб громадян у нагляді, догляді, оздоровленні дітей;

- створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

1.8. Діяльність закладу дошкільної освіти направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:

- впровадження освітньої діяльності;

-  збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей;

- виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення, довкілля;

- формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів;

- виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту;

- формування у дітей гігієнічних навичок та основ здорового способу життя, норм безпечної поведінки;

- здійснення соціально-педагогічного патронату сім’ї;

- надання всебічної допомоги сім’ї у розвитку, вихованні та навчанні дитини;

- оновлення змісту освіти, апробацію нових педагогічних технологій, методів і форм навчання;

- організації та проведення лікувально-оздоровчої роботи.

1.9. Заклад дошкільної освіти самостійно приймає рішення і здійснює діяльність у межах компетенції, передбаченої чинним законодавством, Положенням про дошкільний навчальний заклад та даним Статутом.

1.10Заклад дошкільної освіти несе відповідальність перед особою, суспільством і державою за:

- реалізацію головних завдань дошкільної освіти, визначених Законом України «Про дошкільну освіту»;

- забезпечення рівня дошкільної освіти у межах державних вимог до її змісту, рівня і обсягу;

- створення безпечних умов для життя і здоров’я дітей, а також забезпечення безпеки перебування дитини в закладі впродовж визначеного часу, організацію медичної допомоги;

- відповідність обраних форм організації освітнього процесу віковим психофізіологічним особливостям вихованців;

- дотримання фінансової дисципліни та збереження матеріально-технічної бази.

1.11. Взаємовідносини між закладом дошкільної освіти з юридичними і фізичними особами визначаються угодами, що укладені між ними згідно з чинним законодавством України.

1.12.Заклад дошкільної освіти здійснює свою діяльність за наявності ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти, виданої у встановленому законодавством України порядку.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.